OGÓLNOPOLSKA ORGANIZACJA TAEKWON-DO ITF

 

All Poland ITF Taekwon-do Organization
   facebook
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
GALERIA ARCHIWUM

 

 
2017

PUCHAR DOLNEGO ŚLĄSKA W TAEKWON-DO ITF

 

Szanowni Państwo

W dniu 20 stycznia 2018 roku, w Obornikach Śląskich, odbędzie się Puchar Dolnego Śląska w Taekwon-do ITF. Zawody mają charakter regionalny. Organizatorzy serdecznie zapraszają zainteresowane kluby do wzięcia udziału w tych zawodach. Prosimy zapoznać się z komunikatem zawodów.
 

 

INFORMACJA   PLAKAT ZAWODÓW

 

 

 


20 MISTRZOSTWA ŚWIATA TAEKWON-DO W PYONGYANG (DPR KOREA)

 

W dniach 15 - 21 września b.r. w stolicy Korei Północnej, Pyongyang, odbyły się 20-te Mistrzostwa Świata Seniorów Taekwon-do ITF. Zawody zgromadziły około 600  uczestników z 70 krajów świata. Polskę reprezentował prezes naszej organizacji VII Dan Sławomir Gruszczyński. Zapraszamy do obejrzenia paru krótkich filmów z tego wydarzenia. Zapraszamy też do naszej galerii.

Organizacja dysponuje profesjonalną płytą DVD z Mistrzostw (1 godzina materiału przekrojowego), nagraną przez koreańską telewizję. Jeśli ktoś jest zainteresowany udostępnieniem, prosimy o kontakt.

 

 

     Self defence (Korea)            Dan Gun tul (rozgrzewka)            Won Hyo tul           Matsogi (kobiety)            Matsogi (mężczyźni)

 

 

  


LETNIE SPORTOWE OBOZY TAEKWON-DO - PODSUMOWANIE

Sezon szkoleniowy 2016/2017 zakończony został akcentami w postaci obozów szkoleniowo wypoczynkowych organizowanych przez poszczególne kluby naszej organizacji.
W ramach podsumowania przedstawiamy parę zdjęć z tych wydarzeń.

  • Kluby Okręgu Lubelskiego wypoczywały i szkoliły się w Kołobrzegu.

  • Okręg Pomorski wybrał Zakopane                                                 

  • a Okręg Dolnośląski Borowice                                                      

 

 

 


MISTRZOSTWA - PODSUMOWANIE

 

W sobotę 10 czerwca 2017 r. w Nałęczowie odbyły się Mistrzostwa Ogólnopolskiej Organizacji Taekwon-do ITF, w których wzięło udział blisko 200 zawodników z 15 klubów z całej Polski a także goście z Czech.
Poniżej szczegółowe wyniki zawodów. Zapraszamy też do galerii.

 

 

WYNIKI SZCZEGÓŁOWE

 

 

 


MISTRZOSTWA OGÓLNOPOLSKIEJ ORGANIZACJI TAEKWON-DO ITF

Szanowni Państwo

 
W dniu 10 czerwca 2017 roku, w Nałęczowie, odbędą się Mistrzostwa Ogólnopolskiej Organizacji Taekwon-do ITF. Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane kluby do wzięcia udziału w tych zawodach. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem zawodów.
 

IV Dan Zbigniew Stola
Sekretarz Generalny OOTKD ITF

 

 

                                                                                               

KOMUNIKAT   APLIKACJA  ZGŁOSZENIA   MEDAL MISTRZOSTW

 

 

 


RELACJA Z MISTRZOSTW EUROPY TAEKWON-DO ITF 2017

 

W dniach 24-30.04.2017 w Liverpoolu (Anglia) odbywały się Mistrzostwa Europy w Taekwon-do ITF, w których wystartowało ponad 800 zawodników z 30 krajów. Polska reprezentacja wywalczyła 3 brązowe medale co dało nam 20 miejsce w klasyfikacji generalnej (w związku z tym nasz plan to pierwsza 10 - tka na Mistrzostwach Europy w Estonii za rok). Naszej reprezentacji składamy serdeczne podziękowania, szczególnie medalistom, Maciejowi Lasocie i Nadii Dąbrowskiej.

1 cup
Mikołaj Dąbrowski - " Wyjazd bardzo mi się podobał, pierwszy raz leciałem samolotem. Żałuję, że nie udało mi się wywalczyć medalu, bo dużo ćwiczyłem i po zawodach w Kołobrzegu, czułem, że jestem w dobrej formie…”

1 cup
Nadia Dąbrowska - "Mistrzostwa Europy w Liverpoolu to niezapomniane przeżycie. A medal to spełnienie moich marzeń i motywacja, żeby trenować jeszcze więcej, bo poziom innych zawodników jest naprawdę bardzo wysoki…”

IV Dan
Zbigniew Stola - ”Zawody były bardzo dobrze zorganizowane a poziom wyszkolenia zawodników biorących udział w rywalizacji bardzo wysoki, tak jak przystało na Mistrzostwa Europy. Organizatorzy zadbali o miejsce do rozgrzewki i przygotowania się do konkurencji. Na monitorach ustawionych w strefie treningowej był podgląd na drabinki na poszczególnych matach, co znacznie ułatwiało przygotowanie się zawodnika. Nasz występ oceniam bardzo dobrze, mam nadzieję, że będziemy mogli brać udział w takich zawodach częściej, to była sama przyjemność…”
 

 

ZDJĘCIA

 

 

 


LETNI SPORTOWY OBÓZ TAEKWON-DO W BOROWICACH

 

Klub Sportów Walki „Avasatare” zaprasza na Obóz Taekwon-do, który będzie organizowany w Borowicach k. Karpacza w Ośrodku wczasowo-kolonijnym HOTTUR. Miejscowość położona jest najwyższym paśmie Sudetów – Karkonoszach, na wysokości ok. 650 m n.p.m. w odległości 6 km od Karpacza i 16 km od centrum Jeleniej Góry. Budynek zakwaterowania znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Dostępne są pokoje 2-4 osobowe z łazienkami. INFO NA STRONIE KLUBU.

 

 

        

INFO A   INFO B

 

 

 


PUCHAR POMORZA TAEKWON-DO ITF ZA NAMI

 

Kołobrzeg gościł ok. 150 zawodników zrzeszonych w 15 klubach naszej organizacji. Z zawodów wywozimy miłe wspomnienia i kolejne doświadczenia. Wszyscy uczestnicy zawodów zauważyli, że poziom rywalizacji jak i organizacyjny wyraźnie rośnie, co nas bardzo cieszy.

Dziękujemy zawodnikom, trenerom, sędziom, prezesom klubów oraz kibicom za przyjacielską atmosferę, uczciwą rywalizację i kulturalny doping. Szczególne podziękowania składamy Panu Ireneuszowi Jasińskiemu za wzorowe przygotowanie zawodów i gościnność. Wszystko to zachęca nas by za rok znowu spotkać się wspólnie w tym pięknym mieście.

Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki zawodów oraz parę zdjęć - choć większość widzieliście już na fb.

 

 

         

WYNIKI    ZDJĘCIA

 

 

 


LETNI SPORTOWY OBÓZ TAEKWON-DO W KOŁOBRZEGU

 

Organizator Lubelska Szkoła Taekwon-do zaprasza do wzięcia udziału w Letnim Sportowym Obozie Taekwon-do, który odbędzie się w terminie 17 - 30 lipca 2017 r. w Kołobrzegu. Szczegółowe informacje poniżej.

 

 

                                           

OFERTA  KARTA UCZESTNIKA   DRUK DOFINANSOWANIA

 

 

Kołobrzeg – miasto w północno-zachodniej Polsce, w północnej części województwa zachodniopomorskiego, położone na Pomorzu Zachodnim, u ujścia rzeki Parsęty, nad Morzem Bałtyckim, uzdrowisko z trzema letnimi kąpieliskami morskimi. W ujściu rzeki znajduje się port morski z funkcjami: handlową, pasażerską, rybacką i jachtową. W mieście i okolicach występują źródła wody mineralnej, solanki oraz pokłady borowiny. W Kołobrzegu leczy się głównie choroby górnych dróg oddechowych, krążenia i choroby stawów. Kołobrzeg jest także regionalnym ośrodkiem kulturalnym. W okresie letnim odbywają się tu liczne koncerty popularnych piosenkarzy, muzyków, kabaretów.

 

 

ZDJĘCIA

 

 

 


PUCHAR POMORZA TAEKWON-DO ITF 2016
 


Szanowni Państwo

W dniu 8 kwietnia 2017 roku, w Kołobrzegu, odbędzie się
Puchar Pomorza w Taekwon-do ITF. Serdecznie zapraszamy zainteresowane kluby do wzięcia udziału w tych zawodach.

Prosimy zapoznać się z komunikatem zawodów.


Sławomir Gruszczyński

 

 

  INFO

DYPLOM  CERTYFIKAT  PLAKAT

  KARTA ZGŁOSZENIA

 

 

 


WYJAZD KLUBÓW OGÓLNOPOLSKIEJ ORGANIZACJI TAEKWON-DO ITF NA CZECH OPEN 2017

 

 

W dniach 17 - 19 marca br. w czeskiej miejscowości Nymburk odbędą się zawody w randze Pucharu Europy. Tradycyjna nazwa Pucharu to Czech Open. Zawody zaszczyci swą obecnością prezydent International Taekwon-do Federation, mistrz Ri Yong Son.

Kluby, które będą reprezentowały naszą Organizację to: Dęblińska Szkoła Taekwon-do, Lubelska Szkoła Taekwon-do, Sportowy Klub Taekwon-do Zagłoba, Zespół Szkół Taekwon-do ITF Kołobrzeg oraz Szkoła Taekwon-do ITF HWA-RANG. Trzymamy kciuki!

 

 

INFO   DRUK ZGŁOSZENIA

 

 

 


OFERTA LETNIEGO OBOZU SPORTOWEGO TAEKWON-DO

 

 

Zespół Szkół Taekwon-do ITF Kołobrzeg ma zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych do udziału w Letnim Sportowym Obozie Taekwon-do, który odbędzie się w terminie od 24 czerwca do 4 lipca 2017 roku w Zakopanem. Szczegółowa oferta poniżej.

 

 

 

OFERTA

 

 

 


KALENDARZ IMPREZ, W KTÓRYCH WEZMĄ UDZIAŁ NASI ZAWODNICY

 

 

Nazwa imprezy

Miejsce

Termin

Czech Open

Nymburk, Czechy

17-19.03.2017

Puchar Pomorza

Kołobrzeg

08.04.2017

Mistrzostwa Europy

Liverpool, Anglia

24-30.04.2017

Mistrzostwa Ogólnopolskiej Organizacji Taekwon-do ITF

Nałęczów

10-11.06.2017

Letnie Obozy Sportowe

Polska

01.07-30.08.2017

Mistrzostwa Świata

Pyongyang, Korea Pn.

14-21.09.2017

Polish Open

Trzebnica

Przesunięte na 2018

 

 

 

 


MISTRZOSTWA EUROPY TAEKWON-DO ITF. ANGLIA, LIVERPOOL 2017

 

 

 

 

 

INFO

 

 

AKTUALNOŚCIORGANIZACJAGALERIA ARCHIWUMREGULAMINYLINKIKONTAKT